| Product Dimensions | 13 x 6 x 5 cm, 35 g |
|---|---|
| Date First Available | 30 December 2020 |
| Manufacturer | Titan India Pvt ltd, Titan India Pvt Ltd |
| Item model number | FT1166MFC1V |
| Country of Origin | India |
| Department | mens |
| Packer | Titan india Pvt ltd |
| Item Weight | 35 g |
| Item Dimensions LxWxH | 13 x 6 x 5 Centimeters |
| Generic Name | Prescription Eyewear Frames |
FastracK
₹2,308.57 Original price was: ₹2,308.57.₹1,979.05Current price is: ₹1,979.05.
Black Rectangle Eyeglasses for Men from Fastrack
SKU
EVFT7892E7
Categories Branded eyeglasses, Eyeframe shape, Eyeframe type, Eyeglasses, Fastrack, Full Frame, Gender, Men, Square eyeframe, Women
Tags black, branded, Eyeglasses, Fastrack, square, unisex
Be the first to review “FastracK” Cancel reply
Related Product
Related products
-
Eyeframe shape
style pro1
Rated 0 out of 5₹1,495.00Original price was: ₹1,495.00.₹1,200.00Current price is: ₹1,200.00. Select Power -
Eyeframe shape
GANIX
Rated 0 out of 5₹1,196.00Original price was: ₹1,196.00.₹934.00Current price is: ₹934.00. Select Power -
Eyeframe shape
Oval Unisex
Rated 0 out of 5₹999.00Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00. Select Power -
Aviater eyeframe
DEVEW STYLE
Rated 0 out of 5₹999.00Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00. Select Power





Reviews
There are no reviews yet.